سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

تور داخلی

اجرای تور طبیعت گردی شیروان دره

اجرای تور طبیعت گردی شیروان دره با گروه طبیعت گردی دالاهو خلاصه ای از برنامه سفر: ۱- شبانه تهران را به سمت مشکین‌شهر ترک می‌کنیم. ۲- با رسیدن صبح به مشکین‌شهر خواهیم رسید. بعد از صبحانه به تماشای قلعه تاریخی قهقهه خواهیم رفت. ناهار را طبیعت زیبای منطقه میل می‌کنیم. سپس به سمت مشکین‌شهر باز می‌گردیم. بعد از صرف شام و شنیدن موسیقی دلنواز آذربایجانی، به محل اقامت‌مان می‌رویم. – سه ساعت کوهپیمایی پیمایش قلعه قهقهه ۳- بعد از صبحانه، ... بیشتر بخوانید »

پرواز با پاراگلایدر برفراز دامنه سبلان

بعد از این هیچگاه چشم از آسمان آبی بیکران برنخواهید داشت و عطش بازگشت به اوج همیشه در دل و جانتان خواهد بود و تکرار پرواز با پاراگلایدر بر فراز دامنه سبلان همواره در دلهای شیفته تان خواهد تپید. رشته ورزشی پاراگلایدر یکی از ورزشهای کوهستانی مهیج و یکی از پرطرفدارترین رشته های توریستی ورزشی در دنیاست. این پرواز بدون آنکه نیاز به آمادگی یا مهارت خاصی داشته باشد بیشتر نیازمند آرامش می باشد تا شما را به اوج لذت ... بیشتر بخوانید »

تور هوایی آبدرمانی (۲ شب ۳ روز)

برنامه روز اول: صبح استقبال از مسافرین در فرودگاه اردبیل یا تبریز  ـ حرکت به سمت مشگین شهر با میدل باس  ـ صرف ناهار در ییلاق زیبای ملک سویی و رستوران سنتی ملک سویی (آبگوشت مخصوص از گوشت تازه بره)  ـ گشت و گزار در ییلاق ، عکاسی و آشنایی از نزدیک با زندگی عشایری شاهسون ـ استفاده از گرمترین آب معدنی جهان (قینرجه با ۸۶ درجه)  ـ بازگشت به شهر، بازدید و عبور از بزرگترین پل معلق خاورمیانه واقع ... بیشتر بخوانید »

تور بهاری زمینی ـ آبدرمانی (۲ شب ۳ روز)

برنامه روز اول: ساعت ۷ صبح حرکت از سمت تهران ـ ساعت ۸ پخش بسته های صبحانه  ـ ساعت ۱۳ توقف در رستوران ماهی ساحلی انزلی  ـ ادامه سفر به سمت مشگین شهر و استـقـرار در هتـل دورنـا  ـ ساعت ۲۱ صرف شام مخصوص محلی و ترانسفر به آبگرم زیبای وله زیر (واقع در ۸ کیلومتری شهر) و رفع خستگی راه و خوابی راحت در هتل برنامه روز دوم: ۸ صبح صرف صبحانه (سرشیر محلی و عسل مخصوص سبلان)  ـ ... بیشتر بخوانید »

تورهای فرهنگی و گردشگری

مشگین شهر یکی از شهرهای بـاستـانی ایران به حکایت کاوشگری هـای مداوم و مستمر بـا موقعیت تـاریخی و جغرافیـایی ویژه در دامنه قله مقدس سبلان همواره محل گنجینـه هـای نهـان و آشکـار در دل خود بـوده و آثـار تاریخی گرانسنگی را از بدو پیدایش تمدن بشری با خود دارد. ما تمام امکانات خود را به کار گرفته ایم تا میزبان گردشگران و علاقمندان داخلی و خارجی برای بازدید از اماکن تاریخی همچون غـارهای تـاریخی بینه لر، معبد شهریری (۶۰۰۰ ق ... بیشتر بخوانید »

فستیوال سیب و انگور

با فرا رسیدن ماه شهریور تاکستان های کهربایی انگور و باغهای عنابی سیب در این دیار فرخنده نعمت خیز، چشم هر بیننده ای را به خود خیره نموده و مسافران را برای چشیدن طعم شیرین آن به بالا رفتن از درخت و چیدن آن دعوت می کند . آن همچنین ذهن هر گردشگری را به دوران شیرین کودکی بازگردانده و بخشی از بهشت را در کنجی از آلبوم خاطراتشان جاودانه خواهد کرد. ما نیز با اجرای تورهای متنوع و برنامه ... بیشتر بخوانید »

?????? ???? 8 ??